Antynarodowy Papież jest za NWO!?

0
Podziel się:
Papież

Papież, którego kochają wszyscy od chrześcijan po islamistów, a nawet feministki czy działacze LGBT (dla niewtajemniczonych ugrupowanie homo-propagandy) uważa, że państwo laickie jest przyszłością ludzkiej cywilizacji a wymieszanie to przyszłość. Czyli NWO w czystej postaci!

Podczas przeprowadzonej w poniedziałek rozmowy gazety La Croix z papieżem Franciszkiem , naczelny duchowny odniósł się do obaw przed islamem w społeczeństwach europejskich, oświadczył:

„Sądzę, że dzisiaj nie ma strachu przed islamem, ale jest przed Państwem Islamskim i jego wojną polegającą na podbijaniu terenów, która częściowo bierze się z islamu”

„Nie możemy iść naprzód, nie biorąc pod uwagę tych kultur (islamu – red.)” – stwierdził Franciszek, który przytoczył słowa mieszkańca Libii.

W jego opinii „najgorszą formą przyjmowania migrantów jest tworzenie gett”. Konieczna jest zaś, dodał, ich integracja. Sprawcy zamachów w Brukseli byli synami imigrantów, ale „wychowali się w getcie” – powiedział.

Papież nie rozumie jednak podstawowej rzeczy w kooperacji chrześcijańskiego i islamskiego społeczeństwa. Islamiści nie godzą się na integracje, po prostu zabrani im tego koran. Nie mogą stawiać na równi z sobą niewiernych lub innowierców. Dlatego, naturalne jest tworzenie się stref NO-GO, do których mają wstęp wyłącznie muzułmanie, zaś policja nawet tam nie zagląda, pomimo incydentów, które z marszu powinny być karalne.

Franciszek wyraził również swoją opinie na temat islamskiego burmistrza Londynu Sadiqu Khanie, gdzie stwierdził: „złożył przysięgę w katedrze i na pewno spotka się z królową”.

„To dowodzi potrzeby tego, aby Europa odkryła ponownie swą zdolność do integracji” – oznajmił Franciszek ujawniając swoją naiwność

Według papieża państwa muszą być laickie, bo „te wyznaniowe źle kończą, są sprzeczne z historią”.

„Uważam, że wersja laicka, której towarzyszy solidne prawo gwarantujące wolność religii, stanowi punkt odniesienia, by móc iść naprzód” – zauważył.

Nam słowa papieża Franciszka przypominają wypowiedź pierwszego wiceszefa Komisji Europejskiej Fransa Timmermansa, który oznajmił, że działalność Unii Europejskiej prowadzić będzie do stopniowej likwidacji państw narodowych, gdzie liwidacja ta polegać będzie na masowym wymieszaniu jak największej liczby znanych nam kultur. W jego przekonaniu wyłącznie państwa multikulturowe dają cywilizacji nową słuszna drogę rozwoju, zaś obyczajowość danych państw jest blokadą tego rozwoju.

Podziel się: