Cezary Pazura: Wróćmy do chrześcijaństwa. Razem z Rosją zwalczmy terroryzm!

0
Podziel się:
Cezary Pazura

Cezary Pazura na swoim oficjalnym profilu społecznościowym na portalu facebook, wypowiedział się na temat ostatnich wydarzeń dotyczących zamachu w Nicei i przewrotu politycznego w Turcji. Według aktora w ciągu dekady, europejczycy zostaną zamknięci w rezerwatach.

„Ostatnia Prosta?

Europie zerwało dach!- chciałoby się powiedzieć trawestując słowa Borysa Pasternaka z „Doktora Żiwago”.
Znów zamach we Francji, zaledwie dzień później próba puczu wojskowego w Turcji, kolejne ofiary i fala aresztowań. Zagubieni, zatrwożeni cywile na ulicach w kolejnych marszach poparcia, czy czegoś tam…
A dopiero co zakończył się w Warszawie szczyt NATO , gdzie władcy tego świata z uśmiechami zwycięzców zdefiniowali nam wspólnego wroga, którym jak zwykle została Rosja. Brawo! Tylko po co to całe zadęcie? Można to było załatwić przez telefon.” – informuje żywiołowo aktor

Aktor uważa również, że wróg jest gdzie indziej, niż to skonkretyzowali przywódcy podczas ostatniego szczytu NATO. Zgadza się z Rosyjskimi urzędnikami, którzy komentują niepotrzebne nastawianie świata przeciwko Rosji, która nigdy jak właśnie teraz , nie chce mieć w kimkolwiek wroga:

„Nie sposób nie zgodzić się z komentarzami Rosjan, którzy z właściwą im dumną przenikliwością stwierdzili, że NATO jest po drugiej stronie lustra. Jak Alicja w Krainie Czarów… Wróg jest gdzie indziej. Z Rosją należy jak najszybciej się dogadać , żeby tego wroga wspólnie wyeliminować. I co? I jebut! Bolesny dowód na prawdziwość ich diagnozy. Ciężarówka w Nicei rozjeżdżająca świętujący tłum. I kto za kierownicą? Nie biały blondyn z Islandii, tylko opalony gość z Tunezji z francuskim paszportem!”

Następnie Pazura ostro skrytykował działania Baracka Obamy na tle wydarzeń w Nicei:

„Co na to nasz Wielki Brat? „Prezydent Obama ostrymi słowami odniósł się do wydarzeń w Nicei”- powtarzam za doniesieniami prasowymi. Chłopie! Ostrymi słowami nawet się nie ogolisz!”

Cezary Pazura odniósł się także do poprawności politycznej, która według aktora pogarsza stan związany z kryzysem imigracyjnym:

„Myślę Moi Drodzy Państwo, że już zbyt jawnie nadużywacie swojej niewiedzy! A wszystkim, którzy trzeźwo myślą, widzą i wiedzą kneblujecie usta wciąż żywą (niestety) poprawnością polityczną. Zastanawiam się, kiedy, a najważniejsze kto , powie wreszcie pass? Bo stać się to musi szybko.”

W swoim długiej opinii artysta wyliczył kiedy nastąpić może całkowita degradacja kultury europejskiej jak i samego społeczeństwa. Jak twierdzi, w ciągu dekady europejczycy będą mieszkać w rezerwatach jak Indianie:

„Matematyczny, czysty bilans: jeżeli jeden terrorysta zabija średnio 90 naszych, to tysiąc terrorystów zabije 90 tysięcy ludzi. Mniej więcej taki Piotrków Trybunalski już zniknął w ostatnich paru latach z Europy. Aby zgładzić milion(!) Europejczyków potrzeba ok. 10 tys. islamskich wyznawców, oczywiście gotowych do poświęcenia. Europa to 700 mln ludzi, czyli…7 mln terrorystów wykończyć nas może jednego dnia. To niemożliwe na szczęście! No nie!… Ale jeśli rozciągnąć to w czasie i wziąć pod uwagę tempo ich rozrodczości ponad 5ciokrotnie wyższe niż nasze, i to , że w samej Francji żyje (oficjalnie) 4,7(!) miliona muzułmanów, a i to , że strumień imigrantów płynie nieustannie, to znów matematyka bezwzględną się staje. W ciągu zaledwie dekady staniemy się mniejszością zepchniętą przez strach i niemoc do rezerwatów, jak niegdyś Indianie w szczęśliwej Ameryce. Tak, tak, historia lubi się powtarzać. Tym bardziej, że najeźdźca już dawno wylądował. Jak mówił kapitan w „Krollu”- „jak nie wy ich, to oni nas, kapralu”.”

Na sam koniec Pazura zaapelował, aby zacząć działać u źródła. Gdzie źródłem pozytywnych zmian byłoby pogłębianie wiary w Boga:

„Recepta na przetrwanie? „Ducha nie gaście!” Powrót do idei chrześcijańskich. Tylko! Bo to wojna religijna przecież… Brać książki Oriany Fallaci i czytać, czytać, czytać”

Podziel się: