Eksperyment społeczny w Szwecji – tylko Polak zareagował stanowczo

1
Podziel się:
Eksperyment społeczny

Eksperyment społeczny w Szwecji – tylko Polak zareagował stanowczo. Dokładnie tak. W dokładnie tym samym metrze doszło do incydentu w którym kobieta z dwójką dzieci została zaatakowana przez mężczyznę o śniadej karnacji (albo jakbyśmy powiedzieli to inaczej – araba), kiedy ta stanęła w obronie innego człowieka.

Pewni youtuberzy ze Szwedzkiego kanału NormelTV postanowili przeprowadzić eksperyment, który na celu ma zbadanie zachowań obywateli na widok zaczepianej kobiety (słownie i fizycznie). Okazuje się, że tylko jeden człowiek – Polak zachował się stanowczo, a przede wszystkim bardzo szybko.

Do czego tu dochodzi, że Polacy, którzy często przez lewicowy zachód uważani są za zakałę Europy, teraz zmuszeni są bronić ich przed własnym zidioceniem, poprawnością polityczną, niesamowitą biernością w stosunku do krzywdy człowieka, a przede wszystkim niesprawiedliwością, w której rodzimy obywatel za małe przewinienie otrzymuje surową karę, podczas kiedy młodzi 17 letni gwałciciele (ostatnia sytuacja wypuszczonego na wolność 17 letniego muzułmanina w Niemczech, który dopuścił się gwałtu na 3 małych dziewczynkach) chodzą bezkarnie po ulicach.

Przy tak absurdalnej polityce społecznej, możemy powiedzieć sobie to jasno – my Polacy jesteśmy nadzieją na normalność w Europie. Istotne jest to, że coraz więcej zachodnich Europejczyków dostrzega naszą siłę ducha, patriotyzm i przywiązanie do tradycji, kultury ale także do zwyczajnej normalności. Wielu z nich kibicuje nam, gdzie często słyszymy w komentarzach:”Brawo Polacy! Nie dajcie się! U nas już jest za późno, Francja jest skończona, ale Wy możecie jeszcze się uratować”.

Akcja od 2:44:

Podziel się: