Eurokołchoz w drodze do upadku…

Podziel się:
Eurokołchoz

„Otwarcie ujawnimy swoją tożsamość wśród ras Azji i Afryki. Stwierdzam z pewnością że obecnie rodzi się ostatnie pokolenie Białych dzieci a nasza Komisja Kontroli będzie „w interesie pokoju” unicestwiała między-rasowe napięcia. Zakażemy Białym rozmnażania się z Białymi i wykorzenimy wszelkie religie aby nasza była górą. Białe kobiety muszą współżyć z przedstawicielami ciemnych ras, biali mężczyźni z czarnymi kobietami. Wówczas Biała rasa wymrze, dlatego że po wymieszaniu się Białych z czarnymi będzie to koniec Białej rasy a nasz najgroźniejszy wróg zostanie tylko wspomnieniem. Zaczniemy wówczas 10.000 erę pokoju i dobrobytu, Pakt Judaizmu, i nasza rasa będzie rządziła niepodzielnie nad światem. Nasza wspaniała inteligencja z łatwością umożliwi nam kontrolę nad ciemnymi rasami” – Rabin Emmanuel Rabinovich, 1952 rok.

Powyższy cytat chyba każdemu na myśl przywodzi sytuację, która ma w chwili obecnej miejsce w Europie, gdzie zgodnie z planem żydowskim biały człowiek powoli dogorywa. Jak do tego doszło? Jak to możliwe, że elity polityczne pozwalają na coś co kłóci się logiką? Jak to możliwe, że UE podcina gałąź na której siedzi?

Najlepszym wyjaśnieniem będzie chyba szybki rzut oka na to kto tworzy rządy unijne. Wiodące partie, które doszły do władzy w czasie ostatnich wyborach do europarlamentu to: Europejska Partia Ludowa, centroprawicowy Postępowy Sojusz Socjalistów i Demokratów oraz liberalna Partia Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy. Partie dla których Manifest Komunistyczny Marksa i Engelsa jest polityczną Biblią zachowują pozycje liderów w Europarlamencie. Mają one kolejno 212, 193 i 74 miejsca (razem 479) z 751!

Jak do tego doszło? Odpowiedź jest prosta. W wyborach do Parlamentu Europejskiego nie biorą udziału sami Europejczycy lecz okupanci Europy oraz politycy, którym niszczenie Europy się opłaca. Istotną rolę odgrywają tutaj również imigranci o których tak zabiega UE.

Najlepszym dowodem jest wynik w ostatnich wyborach do Europarlamentu w Antwerpii, gdzie skrajna lewica rozniosła przeciwników. Dlaczego? Dlatego że w Antwerpii są już tylko murzyni, muzułmanie oraz ortodoksyjni żydzi. W tym mieście nie ma komu głosować na prawicę gdyż Belgów jest tam po prostu za mało. Ta sama sytuacja jest na przykład w Anglii gdzie w trzech największych miastach Biali ludzie są mniejszością, a nie-Białe dzieci szkolne stanowią aż 69%. Także w trzech głównych miastach Holandii oraz w wielu miastach Francji muzułmanie stanowią większość i domagają się wprowadzenia swoich muzułmańskich praw jednocześnie decydując za losy Europy. Jakby tego było mało, wiele partii konserwatywnych jest w dzisiejszych czasach tak naprawdę partiami lewicowymi, które kryją się pod „płaszczykiem prawicowym” i najlepszym przykładem jest tutaj chociażby polskie PO, a w Wielkiej Brytanii Partia Konserwatywna nie różniąca się niczym od partii skrajnie lewicowych.

Od długiego czasu twierdziłem i twierdzić nadal będę, że UE to żydowski twór, który ma doprowadzić Europę do upadku. Plan ten jest skrzętnie realizowany. Powyższe dane w połączeniu ze słowami rabina Emmanuela Rabinovicha są na to najlepszym dowodem, a dla tych, którym dowody te nie wystarczają polecam wypowiedź Franciscusa Timmermansa, pierwszego wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej:

„Wymieszanie kulturowe to nasze przeznaczenie, nie może być tak, że niektóre narody nie wyobrażają sobie różnorodności – do tego przecież zmierza ludzkość”

Jedynym ratunkiem dla Europy jest odebranie władzy tym, którzy na siłę chcą zrealizować plan jej upadku! Zniszczenie Unii Europejskiej to klucz do sukcesu!

Na zakończenie artykułu legendarna już wypowiedź Janusza Korwin Mikkego.

Weź udział w ankiecie


ZA: WolnaPolska

Podziel się: