Islamista Burmistrzem Londynu… Wielkiej Brytanii już nie ma!

Podziel się:
Islamista

Islamista Sadiq Khan kandydat lewicowej Partii Pracy,  został burmistrzem Londynu. Poinformowały brytyjskie media. Wyznawca Allaha zdecydowanie pokonał swojego konkurenta, Zaca Goldsmitha – ekologa, polityka z Partii Konserwatystów i najstarszego syna miliardera Sir Jamesa Goldsmitha Zaca Goldsmitha.

Choć wciąż nie ma oficjalnych wyników, to rzecz jest już przesądzona. W Londynie władzę sprawować będzie 45-letni Khan. Jego rodzice przyjechali do Wielkiej Brytanii z islamskiego Pakistanu.

Najpierw burmistrz Londynu, potem cała Wielka Brytania a następnie cały świat. Specjaliści z geopolityki uważają, że z tego już nie można się wycofać, że Państwa zachodnie za daleko zabrnęły z poprawnością polityczną i jeżeli chciałyby się temu sprzeciwić, to powstałyby dwa obozy radykalne narodowców i islamistów, które nie tylko by pokrzykiwały w protestach, ale polałaby się krew.

Tak upada chrześcijańska Europa. To nie nielegalni imigranci zniszczą jej fundamenty, ona sama się zniszczy przez własną głupotę oddając się w niewolę Allahowi…

CZYTAJ TAKŻE: BRITAIN FIRST PROSI POLAKÓW O POMOC W WALCE Z ISLAMEM. POLACY: KOLEJNY RAZ NAS WYKORZYSTACIE.

Podziel się: