Islamski imigrant chwali się zbiorowym gwałtem na Niemce: była cała w…

1
Podziel się:
Islamski imigrant chwali się zbiorowym gwałtem na Niemce: była cała w...

W poniższym materiale opublikowanym kilka dni temu, muzułmański imigrant w Niemczech przechwala się, jak on i jego kumple w siedmiu zbiorowo zgwałcili dziewicę, dopóki ta nie była „pełna brudu i spermy” i „całkowicie zdewastowana”. Jego przyjaciel był bardzo zainteresowany szczegółami, ale zdecydowanie rozczarowany faktem, że nie została zgwałcona analnie. Ten jednak wytłumaczył, że dla pociechy „pluli na nią jak na świnie”.

Kryzys imigracji nie ma końca. Masowe mordy, gwałty… to jednak nie wzrusza lewicowych ugrupowań, chętnie przyjmują kolejne fale nielegalnych imigrantów. Według „Zielonych”, feministek i LGBT, multi-kulti nie działa, bo za mało jest różnorodności w różnorodności. Warte uwagi jest jeszcze to, że spotyka się sytuacje w których lewicowe organizacje ukrywają podobne incydenty. Przykładem tego jest zatajanie faktu o zgwałconej koleżance, a wszystko po to, żeby nie psuć wizerunku imigrantów.

„Głównym założeniem lewicy jest dążenie do wolności, równości i sprawiedliwości społecznej” – wikipedia. Rozumiem, że w imię solidarności społecznej lewicowe ugrupowania godzą się na przyjmowanie nielegalnych imigrantów, żeby nie tylko kobiety ze wschodu były gwałcone i mordowane ale także Europejki?

Weź udział w ankiecie

Podziel się: