Khalidov wyrzucony z Europy? Chrześcijańska organizacja walczy

0
Podziel się:
khalidov

Nie cichnie afera wokół ostatniej walki Mameda Chalidowa z jego przyjacielem, podczas którego wejścia na ring zagrano hymn Al Kaidy. Khalidov traci na wizerunku także przez swoje proimigranckie podejście, oraz niektóre zdjęcia z przyjacielem, który nosił koszulki niepodobające się przeciwnikom islamizacji Europy.

Jak się teraz okazuje, znanego pięściarza wzięła sobie na celownik organizacja CitizenGO, która m.in. promuje wartości chrześcijańskie i naturalny model rodziny. Powodem tego jest niedawne odkrycie internautów, wg. którego Mamed Khalidov nuci pieśń Al-kaidy czekając na ową walkę. Wideo nie jest jednak jednoznacznym dowodem, gdyż jest po prostu kiepskiej jakości. Internetowe petycje zaś zazwyczaj nie skutkują niczym i ciężko zrozumieć, co chce osiągnąć owa organizacja, poza większym rozgłosem.

Jako redakcja OdbudowaRP.pl nie opowiadamy się za żadną ze stron konfliktu, dopóki na światło dzienne nie wyjdą nagrania lepszej jakości, lub oświadczenie rzecznika Konfrontacji Sztuk Walki nt. tego, czy rzeczywiście hymn Al-kaidy nie był wybrany przez przyjaciela Khalidova jako piosenka „na wejście”. Gdyby pojawiły się jakieś nowe informacje – jesteśmy w gotowości, aby Was o tym informować! Poniżej zrzut ekranu z petycji na stronie CitizenGO.

khalidov

„28 maja 2016 r. podczas gali sportów walki KSW w Gdańsku, Czeczen z polskim paszportem, Mamed Khalidov dopuścił się propagowania zbrodniczej, ludobójczej ideologii tzw. Państwa Islamskiego. Żądamy od władz Rzeczypospolitej Polskiej surowego ukarania zarówno zawodnika jak i organizatorów wydarzenia, a także pozbawienia Mameda Khalidowa obywatelstwa polskiego i – po odbyciu kary – wydalenia z terytorium Unii Europejskiej.”

Podziel się: