Kowalski: „Brak litości dla islamistów. W dupie mam prawa człowieka” [WIDEO]

0
Podziel się:
kowalski

Marian Kowalski lider patriotycznego ugrupowania politycznego Narodowcy RP, lubiany i szanowany przez setki tysięcy internautów, którego wypowiedzi miały dziesiątki milionów odsłon i tym razem skupia na sobie uwagę. Jak podajemy niżej Kowalski były kandydat na prezydenta i działacz społeczny wraz z Pawłem Chojeckim w swoim codziennym programie nadawanym na ich kanale Idź pod prąd w serwisie youtube, bardzo ostro odniósł się do zamachu w Niemczech, w którym zginęła ciężarna Polka.

„Zamknąć całkowicie dopływ tych świeżych imigrantów do Europy. Mówi się o tych dzielnicach niekontrolowanych przez nikogo, zwłaszcza we Francji. Proszę zastosować sprawdzone metody izraelskie – otoczyć murem. Izrael sobie poradził, mieli o wiele gorzej ponieważ tam znacznie większy odsetek był tego terrorystycznego towarzystwa. uzbroić zwykłych obywateli.”

Kowalski apeluje także odpowiedzialność zbiorową na wzór tej z Izraela – służby powinny nie tylko ukarać terrorystę, ale również jego rodzinę, znajomych i wszystkich mieszkańców getta, w którym mieszkał winowajca.

Do ostrych rozwiązań zaistniałych na tle konfliktu etnicznego doszło chociażby w Bułgarii, gdzie rozwścieczony tłum zaatakował meczet i starł się z muzułmanami. W ruch poszły nawet deski i drewniane bale.

Na pytanie współprowadzącej program „a gdzie prawa człowieka” odpowiada krótko – „w dupie”!

Przypomnijmy skąd taka zdecydowana propozycja Mariana Kowalskiego

W samym lipcu mieliśmy do czynienia z mordem we francuskiej Nicei, a następnie całą lawiną tragicznych wydarzeń w Niemczech. Bowiem doszło tam aż do 4 ataków ze strony islamskich radykałów z rzędu. Najpierw szaleniec rzucił się z siekierą na pasażerów pociągu w Wurzburgu na południu kraju (4 osoby w stanie krytycznym), następnie rozpętała się strzelanina w centrum handlowym w Monachium (9 ofiar śmiertelnych), w Reutlingen napastnik zabił maczetą młodą Polkę w ciąży, aż wreszcie w Ansbach zamachowiec-samobójca wysadził się w restauracji, ginąc na miejscu i raniąc 12 gości lokalu. Internauci zdają sobie sprawę z tego, że to dopiero początek i władzę państw Europejskich z pokorą powinny przyznać się do błędu i na swój koszt zbroić rodowitych Europejczyków.

Podziel się: