Majdan w Polsce? KOD coraz bliżej celu. Działajmy

Podziel się:
Majdan w Polsce

Światowe media coraz głośniej i śmialej komentują bieżące wydarzenia w Polsce, a rozgorączkowana i zadowolona z tego faktu opozycja codziennie manipuluje coraz większym gronem Polaków. Wczorajszy marsz i tytuły zagranicznej prasy na jego temat pokazują, że Majdan w Polsce jest coraz bliżej. Mimo braku zadowolenia socjalistycznym rządem Prawa i Sprawiedliwosci, musimy zjednoczyć się w obliczu wroga i wesprzeć pierwszy od dawna konserwatywny rząd Polski.

Celem Komitetu Obrony Demokracji, wraz z partiami Ryszarda Petru, Grzegorza Schetyny oraz innymi organizacjami skupionymi wokół KOD-u, jest zmanipulowanie jak największej liczby Polaków, celem obalenia rządu PiS-u. Najważniejszym celem jest tzw. Majdan w Polsce, wywołanie zamieszek w stolicy kraju na ogromną skalę, interwencja niemieckich wojsk na terenie Polski i wyplewienie patriotyzmu z serc obywateli naszego państwa. Udaje im się osiągać coraz większe poparcie, dzięki manipulacji faktami i wytykaniu rządzącej partii błędów i win, które Platforma Obywatelska popełniała jeszcze częściej, przez osiem lat władzy u boku Polskiego Stronnictwa Ludowego. Omamieni Polacy wychodzą na ulicę, spijając słodkie kłamstwa prosto z ust Ryszarda Petru, czy Mateusza Kijowskiego, ślepo ufając każdej ich opinii. Nie możemy winić tych ludzi, biednych, oszukanych Polaków, którzy mają dość sporów politycznych i nigdy nie mogą być zadowoleni z koalicji rządzącej.

Oczywiście – wśród ludzi na marszu KODu znajduje się od groma prawdziwego elektoratu Platformy, który wie, co się tak naprawde dzieje i że to wszystko to jeden wielki pic na wodę. Niestety są to ludzie uzależnieni od systemu, obsadzeni na biurokratycznych stołkach przez rząd Donalda Tuska i Ewy Kopacz, dzisiaj nie mogący sobie poradzić bez pracy darmozjada. Ci ludzie zrobią wszystko, aby ich ukochana partia wróciła do władzy, aby mogli cieszyć się jedząc z koryta zasilanego naszymi podatkami. Ale co najmniej połowa tych ludzi to rzeczywiście tylko zmanipulowani, głównie starsi ludzie, którzy pod wpływem kłamstw opozycji czują autentyczny strach, że stanie im się coś złego z powodu partii Jarosława Kaczyńskiego. Nie należy takich ludzi krytykować i gnębić, gdyż takie działania niestety tylko pogłębią problem. Trzeba zacząć ich edukować, tłumaczyć im jak jest naprawdę i powiedzieć, jakiej telewizji i gazet się wystrzegać.

Okej, co zatem możesz zrobić, aby Majdan w Polsce pozostał tylko fikcją?

  • Jeśli masz rodziców, dziadków, sąsiadów, lub znajomych, którzy manifestują na marszach KOD-u, nie pozostawaj bierny i nie nabijaj się z nich. Zaproś takich ludzi na kawę i spróbuj spokojnie porozmawiaćo tym, co naprawdę się dzieje w Polsce.
  • Jeśli będziesz miał okazję pojawić się na jakiejś manifestacji, czy wiecu partii rządzącej, spróbuj wykorzystać tę okazję i być tam, dla samej frekwencji i utarcia nosa opozycji.
  • Miej na uwadze, że człowieka tysiąc razy łatwiej jest oszukać, niż przekonać go, że został oszukany. Pozwalaj zatem rozmówcy na pełne skończenie swoich wypowiedzi, jakkolwiek nielogiczne i nieprawdziwe one by były. Nie dopuszczaj do sytuacji w której rozmówca obrazi się i wyjdzie. Tematy polityczne to wrażliwe tematy, zatem stracisz nie tylko szansę na potencjalne „nawrócenie KODziarza”, ale i dobrego znajomego.
  • Mimo wielu błędów i wad koalicji rządzącej, staraj się ją wspierać. Po raz pierwszy w życiu, w sprawie polityki, muszę się zgodzić z teorią „mniejszego zła”. Jakikolwiek cios wymierzony w nasz obecny rząd, to krok do niemieckiej ingerencji wojskowej na terytorium naszego kraju.
  • Staraj się wypowiadać w internecie i wśród znajomych na powyższe tematy. Jutro może być za późno, więc nie możemy tak po prostu mieć tych sytuacji w nosie.
  • Nie bój się nawiązywać do wojen i okupacji w swoich „przemówieniach”. Możesz powiązać je z potencjalną ingerencją niemiecką w życie naszego kraju, jak i z wszelkimi zachami i incydentami dokonanymi przez imigrantów. Nie bój się krytykować opozycji, ani Unii Europejskiej, używając takich skojarzeń. U starszych osób temat wojny i okupacji wzbudzi większy lęk, niż to, czym opozycja straszy, że PiS nam wszystkim zrobi.
  • Postaraj się przekonać bliskich znajomych i rodzinę, aby robili to, co Ty. Historia już wiele razy nam pokazała, że gdybyśmy czemuś zapobiegli, dzisiaj bylibyśmy o wiele dalej. Uczmy się na błędach naszych ojców i dziadków.
  • Udostępnij ten artykuł, aby myśl szła dalej w świat

Pamiętajmy o tym, że czasu się nie cofnie. Jakkolwiek krzywdzące byłyby etatyczne rządy Prawa i Sprawiedliwości, są to rządy patriotów, którzy może i nie znają się na gospodarce, może i też lubią czasem „pokraść” na ośmiorniczki i paliwo, ale nie oddadzą naszego kraju ponownie w ręce zachodniego sąsiada, który nie bał się przelewać naszej krwi w przeszłości. Majdan w Polsce musi pozostać tylko zabawną kartą naszej historii, z której będziemy w przyszłości się śmiać, oglądając siedzących za kratkami sprzedawczyków własnego kraju.

Podziel się: