Merkel zgwałciła 80 Niemek. Burmistrz: to wina kobiet

0
Podziel się:
Merkel

Angela Merkel odpowiedzialna za masowe migracje do Niemiec, odpowiada za gwałty i rozboje w sylwestrową noc. Widzimy u niej jawne inwalidztwo umysłowe. A podążająca za nią władza już dawno straciły kontrolę nad masą nielegalnych migrantów. W Kolonii i Hamburgu pijane hordy arabskich nielegalnych imigrantów urządziły w sylwestrową noc polowanie na kobiety, doszło do gwałtów, molestowania i rabunków.

Angela Merkel w pancernej limuzynie.

Angela Merkel w pancernej limuzynie.

Angela Merkel jak jej poprzednik Adolf Hitler prowadzi Niemcy do katastrofy społecznej. Za jej bezmyślność, płacą zwykli obywatele, podczas kiedy ona rozbija się pancernymi limuzynami i śpi w najdroższych hotelach. To obywatele Niemiec będą umierać w cierpieniach podczas wystąpień Angeli Merkel, w których twierdzi, że migracja ubogaca społeczeństwo o nową ekscytującą nieznaną nam kulturę. Dlaczego więc broni się ona tak przed tą kulturą, niech trochę jej spróbuje, wystarczy przejść się ulicami miast w środku nocy, aby odczuć tę ekscytujące ubogacenie kultury na własnej skórze. Te ubogacenie odczuło już wiele kobiet. Bez względu na historię, która nas łączy i dzieli – jest to niezmiernie przykre.

Manifestacje zorganizowane przez uchodźców i nielegalnych imigrantów popierających politykę Angeli Merkel.

Manifestacja uchodźców i nielegalnych imigrantów popierających politykę imigracyjną Angeli  Merkel.

Poprawność polityczna zasłania niektórym Niemcom oczy. To ona spowodowała, że dopiero teraz po kilku dniach od sylwestrowej nocy wyszło na jaw, jak zachowywał się arabska i afrykańska dzicz udająca uchodźców. Skala obrzydliwego incydentu była tak olbrzymia , że sprawy nie udało się zamieść pod dywan.

Otóż w Kilonii w Niemczech koło dworca kolejowego  ponad tysiąc imigrantów z krajów arabskich najpierw odpaliło w tłumie fajerwerki i race, powodując popłoch, a następnie otoczyło zdezorientowane kobiety, obmacując je i kradnąc należące do nich przedmioty. Doszło też do wielu prób gwałtu.

Merkel

Także w Hamburgu policja prowadzi dochodzenie w sprawie napaści na kobiety dokonywanych podczas „sylwestrowej zabawy”, jednak skala incydentów jest w tym przypadku znacznie mniejsza. Na Reeperbahn, głównej ulicy hamburskiej dzielnicy uciech St. Pauli, grupy nielegalnych imigrantów liczące od 5-6 do 20 okrążały swoje ofiary, napastowały je seksualnie oraz zabierały im dokumenty, telefony komórkowe i pieniądze.

Paradoksem jest to, że państwie, które przoduje w niebezpieczeństwie, jak na ironię, w wielu jego miastach imprezy sylwestrowe odwołano… ale uwaga (!) – w trosce o imigrantów. Tłumaczono mieszkańcom, że odgłosy petard i fajerwerków mogą im się źle kojarzyć i przywoływać wspomnienia z czasów wojny w Syrii. Jedyne słowa, które cisną mi się na usta to „Boże czy ty to widzisz”???

Ale to nie wszystko! Burmistrz Kolonii po napadach seksualnych twierdzi, że kobiety mają dostosować się do imigrantów i bardziej uważać…

Policja i władze Kolonii zebrały się wczoraj na nadzwyczajnym spotkaniu w związku z napaściami seksualnymi i rabunkowymi, do których doszło w sylwestra w okolicach głównego dworca kolejowego w mieście. Jak również łatwo się domyśleć, zaistniałe incydenty doprowadziły do zmożonej dyskusji nad polityką migracyjną rządu Angeli Merkel. Przeciwnicy jej, czyli po prostu świadomi zagrożenia obywatele Niemiec domagają się ograniczenia liczby osób wpuszczanych do kraju, deportowania obcokrajowców wchodzących w kolizję z prawem.

Kandydatka na burmistrza Koloni Henriette Reker, w drodze do szpitala po ataku przez antyimigracyjnego nożownika w czasie kampanii.

Kandydatka na burmistrza Koloni Henriette Reker, w drodze do szpitala po ataku przez antyimigracyjnego nożownika w czasie kampanii.

Tylko w poprzednim roku do Niemiec wtargnęło co najmniej 1,1 mln imigrantów. Władz Bawarii podają, że dziennie granice Bawarii przekracza 3 tysiące nielegalnych imigrantów, szukających przede wszystkim wygodnego życia na zasiłku. Nieliczni z nich to prawdziwi uchodźcy szukający pracy i schronienia.

Na wczorajszym spotkaniu zainicjowanym przez burmistrz Kolonii Henriette Reker, burmistrz miasta przestrzegła zarazem przed wyciąganiem pochopnych wniosków dotyczących sprawców. Za „całkowicie niestosowne” uznała „wiązanie tej grupy, pochodzącej – jak się wydaje – z Afryki Północnej, z uchodźcami”. Radziła również kobietom, żeby dostosowały się do imigrantów, wiedząc przecież, że ich kultura odbiega od obyczajów Niemiec. Chciała również zaznaczyć, że dla imigrantów zachowanie kobiet w czasie karnawału powinno być wyrazem radości a nie zachętą do gwałtu.

„Musimy wytłumaczyć koloński karnawał (jego znaczenie – red.) ludziom innych kultur , tak by radosne zachowania nie były mylone z dostępnością seksualną” – powiedziała Reker.

Szefowa eurosceptycznej i antyislamskiej partii Alternatywa dla Niemiec Frauke Petry obarczyła Merkel i jej rząd odpowiedzialnością za zajścia. „To konsekwencja niekontrolowanej imigracji” – powiedziała szefowa ugrupowania, które zdobywa popularność szczególnie na wschodzie Niemiec. Jej zdaniem polityka rządu wobec uchodźców jest „katastrofalna”.

Podsumowując szefem Unii Europejskiej nie powinien być ani Donald Tusk , ani decydować o sprawach w Unii nie powinna Merkel, szefem krajów Europejskich powinna być Marine Le Pen. Jako jedyna mocno podkreśla fiasko Unii Europejskiej, niszczenie suwerenności państw członkowskich i destrukcje społeczeństwa bezmyślną polityką migracyjną.

Weź udział w ankiecie

Podziel się: