Muzułmańskie dzieci palą niemiecką flagę [+WIDEO]

0
Podziel się:
Muzułmańskie dzieci

Muzułmańskie dzieci na granicy Grecji i Macedonii zainicjowały spektakl pod tytułem pochować „UE i spalić Niemcy”. Jak informuje nas RT tv, zostało to wykonane z pomocą z działaczy lewicowych, którzy przecież powinni wiedzieć, że oni jako pierwsi będą pod ostrzałem sprawiedliwości Allaha a pomimo to sami widzicie, do czego doprowadza ich głupota.

Dzieci, te niewinne dzieci uczone są od najmłodszych lat nienawiści do innowierców, do inności, do wszystkiego co nowoczesne (prócz iPhone-ów…), ogólnie rzecz biorąc do całej zachodniej cywilizacji. Spalona niemiecka flaga, i symboliczna trumna ukazująca śmierć ludzkości UE to komunikat spełnienia przyszłości.

Trzeba przypomnieć, że pomimo, iż Niemcy przyjęli Około 1,2 miliona nielegalnych imigrantów ubiegłego roku gdzie 70% z nich to mężczyźni, to trzeba to powiedzieć jasno – tej imigracji już nic nie powstrzyma a Niemcy na własne życzenie zostaną rozsadzone od środka, gdzie przy obecnym tempie imigracji, oczekuje się, że niemieccy mężczyźni w wieku od 18-30 lat, staną się mniejszością do 2022 roku.

Podziel się: