Niemcy: legalne małżeństwo czternatolatki

0
Podziel się:
małżeństwo czternastolatki

Nasz zachodni sąsiad potrafi zadziwiać. Propaganda rządowa sprawia, że ludzie dalej głosują na partię, dzięki której mają w swoim kraju około miliona imigrantów, z których część molestuje białe kobiety, lub dopuszcza się rozbojów, o zamachach nie mówiąc. Jednak, jak to mówią, ostatnio „miarka się przebrała”, bowiem w Niemczech sąd zalegalizował… małżeństwo czternastolatki z Syrii!

Małżeństwo czternastolatki..? Tak, bowiem „prawo szariatu” zezwala na takie… anomalie. Alia i Amir to świeżo pobrane małżeństwo, zaś partner dziewczynki ma lat… dwadzieścia! Obecnie od ślubu minął około rok, a para przebyła podróż przez Turcję, Grecję i Niemcy, gdzie uzyskała azyl. Początkowo sąd niemiecki nakazał przejście dziewczynki pod opiekę organizacji zajmującej się opieką nad nieletnimi, ale jej mąż odwołał się od wyroku powołując się na „dobrowolną konsumpcję” małżeństwa i.. wygrał. Małżeństwo jest oficjalnie uznane za legalne, a para będzie traktowane jak normalne, niemieckie rodziny. Jak się okazuje, prawo islamskie stoi już ponad prawem niemieckim i europejskim modelem rodziny.

Poprawność polityczna zbiera plony, bowiem podobnych małżeństw na jeden land niemiecki przypada średnio ponad sto. Możemy już przestać zadawać pytanie „dokąd zmierza ten świat?”, gdyż odpowiedź jest nam już znana – ewidentnie zmierza ku upadkowi.

Podziel się: