Niemcy: masowa deportacja Ukraińców – tworzenie wolnej przestrzeni dla muzułmanów.

0
Podziel się:
Niemcy

Władze Niemiec przystępują do masowych deportacji Ukraińców, którzy uciekli do tego kraju przed wojną i prześladowaniami – podaje „Frankfurter Rundschau“. Niezrozumiała dla Polaków polityka Niemiec pnie się na wyżyny głupoty.

Jak ustaliła gazeta, po wybuchu konfliktu w Donbasie wnioski o azyl polityczny w Niemczech złożyło ponad 7 tys. obywateli Ukrainy. Prawie wszyscy dostali odmowę – pozytywna decyzja zapadła tylko wobec 5,3 proc. ukraińskich uchodźców.

„Każda odmowna decyzja oznacza automatycznie żądanie opuszczenia Niemiec” – oświadczył przedstawiciel niemieckiej federalnej służby ds. migracji i uchodźców. Tymczasem w 2015 r. wniosek o azyl polityczny lub status uchodźcy w Niemczech złożyło 477 tys. osób, głównie z różnych krajów muzułmańskich.

Tymczasem każdego dnia setki nielegalnych muzułmańskich imigrantów otrzymuje azyl. Otrzymują azyl ludzie, którzy nie szanują zasad i prawa ustanowionego w danym Państwie a jedyne prawo według, któremu podlegają jest Szariat. Niemieckie media wciąż boją się o tym mówić, pomimo straszliwych wydarzeń, które miały miejsce w sylwestrową noc w wielu niemieckich miastach. Warte uwagi jest także to, że według najnowszych danych, na samej Ukrainie jest obecnie ponad 1 milion tzw. uchodźców wewnętrznych, czyli osób, które uciekły z Donbasu i Krymu do innych regionów kraju. Ok. 170 tys. spośród nich to dzieci, a ok. 500 tys. to osoby w podeszłym wieku, przewlekle chore lub inwalidzi.

Weź udział w ankiecie

Podziel się: