Niemcy: morderca ciężarnej Polki to 21-letni Syryjczyk! [+WIDEO]

Podziel się:
syryjczyk

W dniu wczorajszym 21-letni Syryjczyk zamordował ciężarną Polkę maczetą oraz zaatakował 2 inne osoby w miejscowości – Reutlingen – położonej na południu Niemiec. Ofiarą imigranta okazała się Polka, która wdała się w kłótnię z uchodźcą. Była ona pracownicą lokalu serwującego kebaby przed którym doszło do całego zdarzenia. Oprócz niej w zdarzeniu ucierpiały jeszcze dwie inne osoby.

Rzecznik policja w Reutlingen (miejscowości w której doszło do zdarzenia) poinformował, że nie był to atak terrorystyczny, a Syryjczyk działał w pojedynkę. W przeszłości mężczyzna był już zamieszany w incydenty, w których inni ludzie odnosili obrażenia. Zgodnie z relacją świadków zdarzenia „sprawca był całkiem oszalały”.

W ciągu paru dni w Niemczech doszło do kilku niezwiązanych ze sobą zdarzeń. W każdym z przypadków ginęły niewinne osoby. Atak w pociągu, atak w centrum handlowym w Monachium, atak w Reutlingen. Co najgorsze niemiecki rząd, służby porządkowe i prasa stara się wybielić wizerunek sprawców tych wydarzeń. Wszyscy oni zgodnie twierdzą, że ostatnie ataki były jedynie wynikiem czynów samotnie działających szaleńców i w żaden sposób nie wiążą tych ataków z ISIS czy radykalizującym się islamem.

Proszę sobie wyobrazić, że Sueddeutsche Zeitung po ataku w pociągu napisało coś mniej więcej w takim sensie:

„ISIS przykleja na wszystko swoja etykietę, ale żeby im nie wierzyć bo tak tylko mówią.”

W podobnym tonie wypowiada się Frankfurter Allgemeine Zeitung, na dodatek autor jednego z artykułów dodał,

„żeby się nie przejmować i nie ulegać panice, bo tego właśnie chce ISIS i tak naprawdę to nie oni stoją za tymi atakami”.

Ilu ludzi musi jeszcze zginąć zanim ktoś oficjalnie przyzna, że ataki te są ściśle związane z nawałnicą imigrantów, która zalała Europę w ostatnim czasie?

Wiele osób staje mimo wszystko w obronie uchodźców twierdząc, że nie każdy z nich jest terrorystą. I tutaj trzeba przyznać im rację, ale to nie zmienia faktu, że jakiś procent stanowi zagrożenie dla społeczeństwa europejskiego, a do ataków dochodzi coraz częściej w różnych regionach naszego kontynentu. Sytuację tą najlepiej opisał jeden z internautów, który stwierdził, że z uchodźcami jest tak jak z paczką cukierków w której znajduje się kilka zatrutych i dochodzi do sytuacji w której mamy się nimi poczęstować. Nigdy nie wiadomo na który z cukierków trafimy mimo, że większość jest w porządku to zawsze istnieje ryzyko trafienia na ten zatruty. Co każdy z nas zrobiłby z taką paczką cukierków?

W Niemczech coraz wyraźniej widać opór tamtejszego społeczeństwa. W Monachium w którym doszło do masakry ludzie starli się z uchodźcami. Interweniować musiała policja. Do artykułu dodaję film z fragmentem wypowiedzi jednego z niezadowolonych Niemców zwracającego się bezpośrednio do imigrantów. Coraz więcej faktów wskazuje na to, że jedynym ratunkiem dla Europy jest zdecydowana reakcja i sprzeciw społeczeństwa na działania zarówno rządu jak i bezkarnie panoszącej się w Europie rzeszy uchodźców.

Podziel się: