Niemcy: myśliwy zabija nielegalnego imigranta strzałem w głowę!

0
Podziel się:
myśliwy

Niemcy w Neuenrade-Affeln – 63 letni myśliwy wczesnym ranem słyszy jak ktoś włamuje się do jego domu. Oddaje strzał z rewolweru prosto w głowę! Ostatnio podobna scena rozegrała się  w Polsce. Z małą różnicą, gdyż  jak znamy podobną sytuację z Bielsko Białej – domownik widząc włamywaczy schował się się do szafy i zadzwonił po policję…

Według policji, mężczyznę zaskoczył 18-latek o 2:20 nad ranem w jego domu, w pokoju obok sypialni. Albańczyk włamał się przez drabinie na piętro domu, powiedział prokurator.

Sprawca jest 18-letni albański nielegalny imigrant. Nie udało mu się ani niczego „pożyczyć”, ani ubogacić kulturowo mieszkańców domu. Nie dało się go także uratować. Zostało to potwierdzone przez prokuratora Hagener Beatriz Föhring o 15:20 we wtorek po południu: „Właśnie otrzymaliśmy wiadomość, że odszedł.”

Prokurator z Hagen poinformował, że osoba broniąca swojego dobytku to faktycznie myśliwy, posiadający aktualną licencję na posiadanie i użytkowanie broni palnej.

Według policji, nie ma powodu aby wątpić w słuszność użycia tej formy samoobrony. Najprawdopodobniej 63 letni myśliwy nie zostanie oskarżony o przekroczenie możliwych środków obrony własnej.

ZA: express.de

Podziel się: