Niezadowolony grecki farmer rozprawia się z imigrantami

0
Podziel się:
grecki farmer

Film rosyjskiej telewizji RT przedstawia sytuację, w której u granic wytrzymałości grecki farmer nad bezczelnością i chamstwem nielegalnych imigrantów, postanawia przepędzić niechcianych gości ze swojej własności.

Prawo własności jest jednym z podstawowych praw ludzkich. Dlatego nie rozumiem skąd interwencja policji. Jego pole, to ma prawo robić na nim, co mu się podoba. Ten człowiek powinien mieć broń i zdejmować ich po kolei (omijać dzieci). Ten barbarzyński wyczyn, byłby przykładem dla innych. Nie może być tak, że ktoś wchodzi do naszego domu z brudnym butem a my mamy go całować w dupę, myć buciki i częstować kawiorem. Tego od Europejczyków przecież oczekuje chora psychicznie Unia Europejska.

Ciekawe jest w tym wszystkim to, że nikt nie krytykuje Izraela, którego granic strzegą uzbrojeni żołnierze i kiedy ktokolwiek nieproszony zbliża się do ogrodzenia, otrzymuje ostrzegawcze strzały w ziemie. Dlaczego więc UE nie potępia takich środków ochronnych, a krytykuje Węgry za postawienie najzwyklejszego płotu wzdłuż południkowo wschodniej granicy? Dlaczego to Izrael nie jest obarczony jakąkolwiek krytyką ze strony UE, jeżeli to bezczelne zachowanie służb mundurowych jest sprzeczne z lewacką, chorą tolerancją UE? Jest odpowiedź na to pytanie… a no tak, zapomnielibyśmy, że są żydów posłusznymi gojami, ich własnością. A własność nie ma prawa podważać czyny swojego Pana…

Najlepsze na końcu, a nielegalni imigranci jeszcze się skarżą na niego, twierdząc, że jest szalony.

Weź udział w ankiecie

Podziel się: