Nowoczesna: 18 zdań na temat programu! A ile zgłosiliście ustaw? – Eee aaa…

0
Podziel się:
Nowoczesna

Posłowie Nowoczesnej nie złożyli w Sejmie jeszcze ani jednego projektu ustawy, choć od wyborów parlamentarnych minęło 2,5 miesiąca. Do tej pory jedyny co możemy spotkać to ujadanie członków Nowoczesnej i lansowanie się Ryszarda Petru, który uważa się za prezesa opozycji. Boże czy Ty to widzisz?

Co by było, gdyby Rumun nie zrobił sobie krzywdy na nartach? Czy po otwarciu lodówki „Dobromił” i wyzwoliciel uciśnionej przez Kaczora Polski, podałby nam keczup mówiąc: „Bierzcie i jedzcie to krwawica moja, która będzie za Was wydana”? Śmieszne? Nieśmieszne, groteskowo prawdziwe.

W wywiadzie udzielonym dziennikarzowi telewizji Polsat News w programie Graffiti rzecznik partii Nowoczesna – Kamila Gasiuk-Pihowicz, na pytanie o zaginionym programie odpowiedziała:

– W tym momencie pracujemy nad ustawami. Myślę, że pierwszym projektem, jaki złoży Nowoczesna będzie ustawa o zmianie sposobu finansowania partii politycznych.
– Nie piszemy ustaw, jak Prawo i Sprawiedliwość, na kolanie. Żeby napisać dobry projekt, trzeba usiąść z gronem eksperckim, skonsultować go, przemyśleć każdy zapis, nie pisać ustaw pod dyktando polityczne – dodała posłanka.

Rzeczniczka prasowa Nowoczesnej broniła się przed zarzutami lenistwa tym, że partia jest bardzo młoda i ustawy jakie będą przez nią wprowadzane muszą być przemyślane.

– Nie machaliśmy niebieską teczką z aktami prawnym podczas kampanii wyborczej – nawiązała do obietnic wyborczych premier Beaty Szydło. Dodała, że w styczniu zostanie zaprezentowany szereg projektów ustaw Nowoczesnej.

18 zdań na temat programu Nowoczesnej!!!

Kamila Gasiuk-Pihowicz była bezradna w określeniu konkretnej daty przedstawienia programu partii opinii publicznej. Zaś dziennikarz Polsat News Piotr Witwicki, przypomniał jej, że na stronie internetowej Nowoczesnej można znaleźć o tym zaledwie 18 zdań.

– Nie zadawałem takich pytań dopóki wasz lider, Ryszard Petru nie chodził po Sejmie i opowiadał, że jest liderem opozycji – powiedział prowadzący „Graffiti”.

Moim zdaniem jedno podsumowuje działanie Nowoczesnej, które zresztą raczył zauważyć dziennikarz Witwicki. Nowa leniwa opozycja specjalizuje się w tym samym, w czym mistrzem była ich starsza siostra PO. Na każde niewygodne pytanie odpowiada: A PiS to, a PiS tamto. I pomimo, że sam nie popieram socjalistycznych partii, a PO i PiS różni wyłącznie to, że jedni to partia Socjalistyczna wierząca a druga Socjalistyczna lewacka społecznie, to warte uwagi jest to, że względnie dobry produkt sam się obroni. Konkludując, nie trzeba przy tym obnażać słabych punktów konkurenta, co robi aktualna pożal się Boże opozycja, by obronić swoją jakość.

Weź udział w ankiecie.

Źródło: polsatnews.pl

 

Podziel się: