„Otwieranie drzwi złu” – prawa wyborcze dla kobiet…

0
Podziel się:
Grand-Mufti-Abdul-Aziz-al-ash-Shaikh

Abdul Aziz ibn Muhammad ibn Abdul Rahman ibn Abdullah Al ash-Sheikh – Wielki mufti Arabii Saudyjskiej sprzeciwia się takiej opcji jak prawa wyborcze dla kobiet. Jego zdaniem równa się to „otwieraniu drzwi złu”. Takie to kulturowe ubogacenie oferują nam niektórzy muzułmanie.

Unia Europejska oburza się na fakt niechęci Polaków do islamskich imigrantów, czemu zatem nie reaguje na takie słowa Wielkiego muftiego Arabii Saudyjskiej jak wzywanie muzułmanów do burzenia kościołów? Zamiast skupiać się na przyjmowaniu imigrantów z Azji Mniejszej i Afryki powinniśmy skupić się na repatriantach. Tymczasem zachód stara się za wszelką cenę „uzachodnić” ludy pustyni i przyjąć ich do siebie.

Czy oni nie rozumieją, że to jest zupełnie inna kultura, którą nie da się zasymilować? Niestety w szkołach, a w szczególności na uczelniach pierze się mózgi studentów na lewackie myślenie. Następnie tacy pół-intelektualiści tworzą polską klasę polityczną… Sam jestem świadkiem promowania socjalistycznej, antykościelnej i antynarodowej ideologii na mojej uczelni przez wielu wykładowców.

Czy to się kiedyś zmieni? Mam taką nadzieję.

Pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga:
Suwerenna Rzeczpospolita

Podziel się: