Pilne! Kukiz sam ujawnia kolejne taśmy! „Będę musiał zagrać ze Schetyną…”

0
Podziel się:
kolejne taśmy

Kolejne taśmy: Paweł Kukiz umieścił na swoim profilu na Facebooku 20-sekundowy fragment nagrania zarejestrowanego na początku września ubiegłego roku. Wskazuje na to, że planuje dokonać wielu gierek politycznych dla dobra Polski.

Przypominamy tylko, że w zeszłym tygodniu do mediów trafiły nagranie, na których Paweł Kukiz ostro jak nie wulgarnie wypowiedział się na temat Artura Zawiszy z Ruchu Narodowego. Rozmowa, w której uczestniczyli również Marcin Rola i Andrzej Żuromski, odbyła się 6 września zeszłego roku:

Pozwolę sobie sam ujawnić ciąg dalszy „taśm Kukiza” :) To znaczy powielić to, co przed dwiema godzinami opublikował Andrzej Żuromski, który nagrywał mnie „z przyczajki”. Rozmowa nagrana na początku września ubiegłego roku:

„Być może będę musiał jakąś grę poprowadzić k*****a ze Schetyną korzystając z tego, że znam Schetynę, żeby się k*****y dowiedziały z tego PIS-u co się dzieje -rozumiesz?- żeby się przestraszyli. Oni też nie działają w interesie Państwa – ani jedni ani drudzy. Tak to trzeba rozegrać żeby interes Państwa zwyciężył… żeby Polacy przestali się napier****ć i żeby tych wszystkich ekstremistów takich psychopatów z lewej strony jak i z prawej spacyfikować”

Porównując drugie nagranie z pierwszym odnosi się wrażanie, że Paweł Kukiz nienawidzi środowisk skrajnych poglądowo, zarówno lewicowych jak i prawicowych. Przypomnimy tutaj dla porównania słowa Kukiza z wcześniejszego nagrania:

„Nienawidzę Zawiszy ku***, jak go widzę to białej gorączki dostaję. Jak widzę tych psychopatów, którzy mówią, że należy Żydów mordować, ku***, albo murzyna zastrzelić to dostaje białej gorączki” – mówił Paweł Kukiz.

Podziel się: