Raport: ISIS zna zabezpieczenia Europy. UE zaskoczona!?

0
Podziel się:
ISIS

Niedawny artykuł „NYT” o szeroko zakrojonych działaniach ISIS wskazuje groźne tło dla tego, co dzieje się w Europie. Władze w Polsce po przeczytaniu informacji jakie podaje gazeta, nie powinny zbagatelizować sygnału o zagrożeniu życiu setki Polaków.

Pod koniec marca dowiedzieliśmy się o przerażających doniesieniach „NYT”. Gazeta przeanalizowała informacje z „wielu źródeł w europejskich służbach bezpieczeństwa”. Z artykułu wynika dość niepokojący wniosek: członkowie Państwa Islamskiego od lat testują procedury i politykę bezpieczeństwa w Europie. Ich wiedza o tym, jak działają państwa naszego kontynentu może być znacznie większa niż się spodziewamy.

„Już w 2014 r. tzw. Państwo Islamskie (IS) tworzyło w Europie siatkę terrorystyczną, która miała na celu zorientować się, jak działają służby poszczególnych krajów. Najpierw „męczennicy” mieli dokonywać odizolowanych ataków na małą skalę, by zobaczyć, co zrobi miejscowa policja we Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii czy Hiszpanii.”

— czytamy w „NYT”. Gazeta zaznacza, że Europa przespała dwa lata, uznając, że między atakami nie da się znaleźć powiązań.

I tutaj możemy sobie zadać pytanie. Czy nikt nie spodziewał się na przestrzeni dwóch ostatnich lat, że Dżihadyści coraz śmielej będą sobie poczynać w Europie? Czy bierność ze strony służb bezpieczeństwa to celowe działanie. Na to pytanie odpowiada w bardzo interesujący jedna z członkiń popularnej społeczności Wykop.pl:

„Europa nie przespała dwóch lat. Europa jest w rękach ludzi, którym bardzo zależy na tym, żeby doszło do wojny, do zmiany systemu i wyplewienia jakiejkolwiek religii – bo nic nie czyni człowieka silniejszym i bardziej nieposkromionym, niż idea.

isis-eu-trojan-horse-630x479

Ktoś musiał się mocno napocić, żeby między atakami nie znaleźć powiązań i za wszelką cenę się tego trzymać – tuszować krew na rękach morderców, przerabiać na zdjęciach kolor ich skóry, utrzymywać i publikować zmanipulowaną informację publiczną:

„młodzi mężczyźni pochodzenia bliskowschodniego”, „dwóch Belgów – Muhammad Al-Kannullaah i Abdullah Al-Dallaneh”, „To, że mężczyzna krzyczał do kamery, że zamordował żołnierza dla Allaha nie jest żadnym argumentem, aby uznać morderstwo za napaść na tle religijnym”, „W sprawie ponad stu zgłoszonych ataków w noc sylwestrową prowadzone jest dochodzenie. Obecnie zatrzymano dwie osoby, po przesłuchaniu zostały zwolnione”, „5 tysięcy osób zniknęło ze strzeżonych obozów dla uchodźców”, Dwóch ciemnoskórych mężczyzn usiłowało zakupić karabiny maszynowe. Prawdopodobnie nie w celach rekreacyjnych” – i inne tego typu.

Europa nie jest już unią silnych, cywilizowanych i suwerennych państw pokoju, wzajemnej pomocy i dobrobytu, państw, które połączyły swoją siłę, zachowując swoje tożsamości. Europa jest doskonałym przykładem tego, jak z niezależnych i cywilizowanych państw w czasach pokoju można zrobić dziwkę, która służy wyłącznie interesom jednostek i poligon doświadczalny rodem z Orwella, w którym „myślozbrodnia” karana jest bardziej, niż realny terroryzm. W której kiedy nieśmiało dasz wyraz dla swoich obaw zostaniesz publicznie napiętnowany, facebook zablokuje Ci konto i każe się legitymować, będziesz zaszczuty i ściągnięty do dołu, w tępą, uległą masę, a kiedy rozstrzelasz ponad stu niewinnych europejczyków, ich bracia i siostry będą tłumaczyć Cię powojenną traumą i odpuszczać przesłuchanie, bo „wyglądasz na zmęczonego”. Dla odreagowania żalu mogą nam zrzucić kolorową kredę, możemy porysować sobie kwiatki na chodnikach. A będzie jeszcze gorzej.” – nvmm

Dotacja_Odbudowa_RP

Więcej informacji: TUTAJ

 

Podziel się: