„Refugees Welcome Polska” – kolejna organizacja George Sorosa

Podziel się:
Refugees Welcome Polska

Refugees Welcome Polska to kolejna organizacja non-profit, która pomoże Ci ulokować imigranta w twoim własnym domu, a co się z tym wiąże wciągnąć w ten migracyjny wir w który wpadł nasz kontynent. W czasach kiedy świat obiegają kolejne informacje na temat dobrodziejstw multi-kulti, gdy Europa zachodnia umiera na naszych oczach, a kolejne społeczeństwa krajów europejskich mówią coraz głośniej NIE imigrantom, na naszym podwórku powstaje organizacja promująca przyjmowanie imigrantów!

Refugees Welcome Polska

Witryna refugees-welcome.pl pomoże Ci znaleźć imigranta, który spełni kryteria przez Ciebie wyznaczone. Wystarczy jedynie zgłosić taką chęć, a wspomniana organizacja z pewnością pomoże Ci dopełnić wszystkich formalności tak, żebyś jak najszybciej mógł cieszyć się swoim nowym współlokatorem. Na stronie można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań nurtujących, m.in.:

  • Jak długo może/musi mieszkać u mnie uchodźca?
  • Jak szybko po rejestracji mogę się spodziewać nowego współlokatora?
  • Co się dzieje od momentu zgłoszenia mieszkania do momentu wprowadzenia się uchodźcy?
  • Jak wyglądają formalności związane z wynajmem pokoju? Czy uchodźca za niego płaci?
  • Czy mogę zarejestrować pokój, jeśli nie mam możliwości udostępnienia go za darmo?
  • A co, jeśli ja i mój współlokator się nie dogadamy?

Organizacja pomoże znaleźć ludzi, którzy sfinansują całą operację jeśli nie stać, ani Ciebie, ani uchodźcy na dodatkowe koszty. Razi wręcz brak odpowiedzi na bardzo istotne pytanie: CO DZIEJE SIĘ Z UCHODŹCĄ, KTÓRY SIĘ NIE ZAAKLIMATYZOWAŁ I OPUSZCZA DANE LOKUM?!?

Biorąc pod uwagę fakt, że organizacja ta szczyci się w jakich krajach już działa i z jakich krajów uchodźców lokuje w ramach swojej misji, możemy jedynie przypuszczać, że tak jak w wymienionych państwach uchodźcy po fiasku akcji „Refugees Welcome Polska” znikają jak kamfora.

Refugees Welcome Polska 1

Jak można dowiedzieć się ze strony organizacja ta działa póki co w Warszawie, ale powstają już nowe oddziały w większych miastach Polski. Trudno znaleźć za to informację kto stoi za całą akcją wciągnięcia Polski w migracyjne bagno. Jedyne czego możemy się dowiedzieć to fakt, że za akcją stoi niemiecka firma MENSCH MENSCH MENSCH E.V., ale bardzo trudno dowiedzieć się nawet z niemieckich stron kto stoi nad nimi, ponieważ po drodze pojawia się mnóstwo różnych organizacji i trop w pewnym momencie się urywa. Zaskoczeniem z pewnością nie jest, ani fakt, że trudno dotrzeć do mocodawców organizacji, ani fakt, że stoi za tym firma niemiecka o której też niewiele wiadomo.

Wiele już zostało powiedziane na temat Fundacji Batorego, za którą stoi żyd Soros. Trudno oprzeć się wrażeniu, że mamy do czynienia z kolejna odnogą jego organizacji. Organizacji, która powinna być bojkotowana i której działalność z ramienia nieznanych mocodawców powinna być w zakazana w Polsce.

Na sam koniec prezentujemy film promocyjny wspomnianej strony.

Dotacja_Odbudowa_RP

 

Więcej informacji: TUTAJ

 

 

Podziel się: