Szok! Grzegorz Braun przewidział KOD i atak UE na Polskę! [+WIDEO]

0
Podziel się:
Grzegorz Braun

Grzegorz Braun – „Oni chcą nam zgotować nowy stan wojenny!” To jest bardzo niebezpieczny moment w historii Polski – zauważył przed siedzibą PKW reżyser Grzegorz Braun. Jego zdaniem władze szykują Polakom stan wojenny i jedyne, czego im jeszcze brakuje to pretekstu. – Plany stanu wojennego już są w BBN – oświadczył.

„…państwo polskie musi być skompromitowane po to, żeby było wyizolowane na arenie międzynarodowej…”

„Czeka nas demontaż państwa polskiego i ta faza, w której teraz jesteśmy, kompromitacja zewnętrzna – wobec świata, na arenie międzynarodowej, i kompromitacja wewnętrzna – wobec własnych obywateli. To jest przewidziany element tego scenariusza: państwo polskie musi być skompromitowane po to, żeby było wyizolowane na arenie międzynarodowej, żeby wszyscy poważni ludzie wiedzieli, że z warszawskimi politykami, dyplomatami (pożal się Boże), z selekcji Bronisława Geremka, nie rozmawia się o poważnych sprawach, bo wszystko będzie wcześniej czy później wypaplane „U sowy i przyjaciół”, albo powiedziane w wywiadzie w prasie zagranicznej” – wyjaśniał Braun.

Jego zdaniem skompromitowanie państwa w oczach obywateli „ma na celu to, że kiedy będzie się odbierać Polakom resztkę ich suwerenności, to żeby nie płakali po tym państwie, żeby nawet odetchnęli z ulgą”.

„Całą Europę i cały świat będzie się utwierdzać w przekonaniu, że Polska jest chorym człowiekiem Europy, którego trzeba ratować. Że trzeba tu ratować demokrację przed tymi faszystami, którzy tutaj się buntują.”

– Obawiam się – zwrócił się do zgromadzonych – że Ukraina była na pierwsze danie. – Daniem głównym ma być Polska – stwierdził, podkreślając, iż „perfidia tych scenarzystów” polega na tym, iż dążą oni do tego, aby nastąpiły w Polsce wydarzenia, które umożliwią ludziom pokroju Adama Michnika krzyczenie na paryskich salonach, że „hydra faszyzmu w Polsce podniosła głowę„. – Wtedy nastąpi akcja ratunkowa – przewiduje Braun. – Całą Europę i cały świat będzie się utwierdzać w przekonaniu, że Polska jest chorym człowiekiem Europy, którego trzeba ratować. Że trzeba tu ratować demokrację przed tymi faszystami, którzy tutaj się buntują – kontynuował.

„Po fazie kompromitacji przyjdzie faza pacyfikacji, to będzie nowy stan wojenny, którego plany, założę się o to z każdym z państwa, są już przygotowane w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. Wjedzie tutaj jakaś junta. Oni szykują stan wojenny, szukają tylko pretekstu – ostrzegał.

Braun za jednego z najniebezpieczniejszych ludzi uważa prezydenta Bronisława Komorowskiego.

– Jeszcze bardziej niebezpieczni są jego oficerowie prowadzący. To dopiero są niebezpieczni ludzie – skonstatował.

„Jeżeli w porę nie wymodlimy sobie króla, to wezmą nas na twarz zwykłe trepy. Demokracja się skończyła. Wszyscy poważni ludzie w Berlinie, w Moskwie, w Waszyngtonie, oni tę demokrację zawiesili, zamienili swoje państwa w państwa policyjne i szukają teraz tylko pretekstu, żeby móc jasno to zadeklarować, że demokracji już nie ma, że socjal się znosi” – tłumaczył. – Jaki pretekst będzie do tego dobry?

„No oczywiście wojna i ta wojna już się toczy, tuż za naszymi granicami. Polskę usiłowano wciągnąć do tej wojny. W ciągu szeregu ostatnich miesięcy ogromne wysiłki zostały na to nakierowane, żeby Polskę w tę wojnę wpakować” – podkreślał Braun.

Grzegorz Braun wielokrotnie dawał wyraz przekonaniu, że nie można dopuścić do przelewu krwi Polaków. Stąd też – obecne również tym razem – apele o zachowanie największej ostrożności. Wskazywał, że Polacy powinni się gromadzić i jednoczyć, ale tak, aby nie dać pretekstu władzom do interwencji. Problem jednak w tym, że jak wykazały doświadczenia Marszu Niepodległości 2011, władza wcale nie potrzebuje pretekstu, aby użyć siły w stosunku do choćby najbardziej pokojowo nastawionych obywateli.


Dotacja_Odbudowa_RP

Więcej informacji: TUTAJ

Podziel się: