Szwecja podsumowana na jednym filmie [+WIDEO]

0
Podziel się:
Szwecja

Nie ma co się dziwić, że Szwecja produkuje takie dzieci. Przecież nowoczesna „nauka” gender uczy tego, że nie można wykluczać chęci bycia kimś innym niż jest się w rzeczywistości. Jak mantrę „nauczyciele” gender powtarzają „masz prawo czuć się dziewczęco, masz prawo bawić się lalkami”, a czasem wręcz przeciwnie – „bycie typowym chłopcem jest złe, zaściankowe i niemodne”.

Końcówka filmu zmieniona jest przez anonimowego internautę, zapewne aby uwypuklić debilizm zachodniej edukacji i niebezpieczeństwo z tym związane.

Edukacja w Szwecji jak i w innych krajach zachodniej Europy schodzi na psy. Przykładem jest wyemitowany program dla dzieci, którego bohaterami były śpiewające i tańczące narządy płciowe.

Program edukacyjny miał przybliżyć dzieciom wiedzę na temat płciowości. Jednak jego forma był dla większości rodziców przeraźliwa. Edukacyjną piosenkę można by przetłumaczyć tak:

„Oto siusiak w pełnym galopie,
Ten, kto nie ma majtek, dynda siusiakiem i pokazuje goły tyłek.
Cipka jest świetna, uwierz w to
Nawet u starszej damy wygląda elegancko.
Są tak różne, ale właściwie to taka sama rzecz.
Sikasz przez penisa albo cipkę, jeśli jesteś dziewczynką.
Siusiak i cipka to wspaniały gang.
Siusiak i cipka śpiewają nasz refren.
Siusiak i cipka mieszczą się w naszym ciele.
Wiszą i machają na małym ciałku.
Cipka jest świetna!
Baby I Love You!”

Kolejnym demoralizującym dzieci filmem jest reklama lalek Barbie. Widzimy w niej zachwyconego chłopca nową serią lalek Barbie, co jest sprzeczne z chłopięcą naturą, którą powinno ciągnąć raczej do samochodów i seri zabawek militarnych G.I. Joe.

Na koniec chcielibyśmy przedstawić Wam kompletne kuriozum stereotypu Szwedzkiej tolerancji, gdzie ten stereotyp ma prawdziwe odzwierciedlenie w rzeczywistości. Kapitan Szwecja to już dobrze znany i potępiany bohater zachodniej Europy. Jak łatwo się domyśleć, potępiany przez lewicowych aktywistów typu: gender, lgbt, zieloni itd.

Dotacja_Odbudowa_RP

Więcej informacji: TUTAJ

 

Podziel się: