TW Bolek: „Clinton powiedział prawdę.”

0
Podziel się:
clinton powiedział

Lech Wałęsa w rozmowie z Rzeczpospolitą przyznał rację byłemu prezydentowi USA, Billowi Clintonowi. Mąż kandydatki demokratów krytykował Polskę i Węgry za „problem z demokracją”, parodiując Donalda Trumpa. Clinton powiedział też, że oba europejskie kraje „chcą przywództwa w stylu Putina”. Według elektryka z Popowa, Clinton nie ma za co przepraszać Polaków…

Wałęsa uznał, że słowa Billa Clintona są prawdziwe. Wspomniał, że jeszcze nie jest tak źle z demokracją, ale wszystko zmierza ku temu, żeby było jak najgorzej. Według Lecha Wałęsy, społeczeństwo Polski zachowuje się nader dobrze i marsze przeciwko rządzącej koalicji nie są tak wielkie, jak być powinny. Polacy czekają na spełnienie obietnic z kampanii wyborczej. „Źle się stało, że to PiS wygrało wybory”.

72-letni były prezydent Polski zapowiedział, że nie wybiera się na marsz Komitetu Obrony Demokracji. Jeszcze nie teraz – planuje wyjść na ulice dopiero, gdy będzie po nich maszerować ponad dwa miliony Polaków. „Opozycja powinna poczekać na masy, które przekonają się, że na rządach PiS tylko tracą.” – powiedział.

Były polski prezydent ponownie zapowiadał rewolucję, która według niego musi w Polsce nastąpić. Niestety p. Wałęsa jest wzorem dla wielu Polaków i bardzo boli nas fakt, że osoba mająca taki autorytet w społeczeństwie, tak bezczelnie występuje przeciwko państwu polskiemu.

Podziel się: