UK: Policja zataja napaści seksualne uchodźców.

0
Podziel się:
policja zataja

Nie tylko kontynent europejski przeżywa trudne chwile przez obecność „uchodźców” – na wyspach również nie jest kolorowo. Dzięki reportażu BBC dowiedzieliśmy się o tym, jak policja zataja informacje o przestępcach popełnianych przez imigrantów.

Gang imigrantów w centrum miasta Newcastle (Anglia)  napadł na 14-letnie dziewczyny. Nie znamy jeszcze dokładniej popełnionych przez nich czynów, ale wszystko wydaje się rozwiązywać po analizie materiałów stacji BBC, które 10 czerwca wyemitowało informację na ten temat. Stacja odmówiła podania źródła, z którego dowiedziała się o incydencie – chociaż oczywistym źródłem powinna być policja.

Na stronie policji z Newcastle jednak nie znajdziemy informacji nt. tej napaści imigrantów, mimo, że znajdziemy ponad 100 innych informacji podanych od tego czasu – strona jest więc nieprzerwanie prowadzona.

Według aktualnie podawanych informacji, trzech oskarżonych zwolniono bez zarzutów, a a pozostałym czterem zarzuca się gwałty – jeden z nich skrzywdził samemu aż dwie kobiety. Sprawcy mieli od siedemnastu, do dwudziestu lat.

Jest to kolejny gwałt zbiorowy dokonany przez imigrantów, wśród których znajdują się nieletni. Jest to też kolejna sprawa tuszowana przez policję tak długo jak się da. Policja zataja już nie tylko pojedyncze zaczepki, czy kradzieże – nawet gwałty nie trafiają już do uszu opinii publicznej.

Podziel się: