Walkę z radykalnym islamem Francja rozpoczyna od wywlekania z kościoła księdza!

0
Podziel się:
księdza

Francja jest w stanie wojny krzyczy Francuski establishment. No wiecie – islam, isis, terroryzm. I dlatego postanowiono likwidować nielegalne świątynie Allaha? Postanowiona zamykać wzywających do zamachów imamów? Nie! Władza doszła do wniosku, że doskonałą metodą będzie wywleczenie siłą księdza wraz z wiernymi z katolickiego kościoła.

Dziś w paryskim kościele pod wezwaniem świętej Rity doszło do brutalnej interwencji oddziałów policji. W trakcie sprawowanej mszy świętej ciężko uzbrojone oddziały policji wkroczyły do świątyni, a następnie siłą oderwały celebransa od ołtarza i wywlekły z kościoła. Podobny los spotkał także kilku innych wiernych, a kilkunastu z nich zostało poturbowanych przez policję, która akcję nazywa „ewakuacją” kościoła.

Stało się to dlatego, bo kościół ma być zrównany z ziemią, bo został… sprzedany agencji nieruchomości, która planuje tam zbudować parking i apartamentowiec. Świątynia zamknięta już jest od roku, ale do tej pory cały czas wierni gromadzili się w nim na Msze Święte.

Policja wręcz wyrzuciła z kościoła duchownego, wcześniej jak twierdzą świadkowie – miał być potraktowany gazem!

Podziel się: