Weteran Marines wyznaje kto steruje politykami i wszczyna wojny na świecie [+WIDEO]

0
Podziel się:
Marines

Niepowtarzalny wywiad z Kenneth O’Kenneth były weteran i żołnierz Marines. Wypowiada się w szczególnie agresywny sposób o kraju, który dał mu chleb i schronienie. Co takiego zrobiła Ameryka, że tak jej nienawidzi, że tak nienawidzi rządu, który jak mówi, jest tylko marionetką w rękach najbogatszych, tych, którym najbardziej zależy na destabilizacji świata, na tworzeniu coraz to nowszych konfliktów zbrojnych.

Kenneth O’Keefe z Londynu:

„[…]Po pierwsze wszyscy ci gracze, ci politycy, są jedynie marionetkami. Nie służą obywatelom, nie ma prawdziwej demokracji. Oni służą możnowładcom tego świata, czyli bankierom, którzy kontrolują dopływ pieniędzy. Rzecz jasna bankierzy zarabiają gigantyczne sumy pieniędzy.”

„Niezależnie od tego dokonują udanych inwestycji czy nie, wojny im służą i koniec końców to oni kontrolują polityków. Stąd bierze się taka a nie inna polityka. Obama i Kerry to jedynie ich marionetki, które czytają scenariusz.
A scenariusz jest taki: potrzebujemy kolejnej wojny. Powodem, dla którego potrzebujemy kolejnej wojny, zdaniem tych psychopatów, którzy rządzą światem,  jest to, że coraz więcej ludzi, pomimo ciemnych mas, które są zaabsorbowane absurdalnymi programami typu X-Factor czy Idol, jest coraz więcej ludzi na całym świecie, do których dociera prawda i odzyskują zdolność samodzielnego myślenia[…]”

Cały wywiad z polskimi napisami poniżej:

Podziel się: